جوابیه انتقاد یونس موسوی

در سایت دوست عزیزم یونس موسوی مطلبی رو مشاهده کردم که بر خود لازم دیدم جوابیه ای در این ضمینه برای این دوست عزیز قرار بدهم.متن انتقاد به شرح زیر است:

من نمی دانم که چرا در شهر ما از کسی انتقاد میکنیم وانتقاد هایمان هم به جا است مسولین هییت فوتبال ودیگران سریع از ما ناراحت می شوند.اصلا در شهر ما هنوز مطلب انتقاد به جا جا نیافتاده است.

 اقا جان معنی انتقاد یعنی کار اشتباه یا به نحوی در فوتبال اگر کسی اشتباه کند یا در فوتبال تخلفی مرتکب شود ما از ان شخص یا هییت مربوطه انتقاد می کنیم.اما انها به ما ورزشی نویسان بروجردی می گویند انتقاد را به خود من به صورت مخفی می گفتی ودر وبلاگ قرار نمی دادیاما اینها بایدبدانند که اگر ما در اینترنت از جنجال ها -دعواها واشتباهات ننویسیم دیگر کسی به وب ما سر نمیزند.

از اقا تو وبلاگم انتقاد کردم فردا که تو استادیوم دیدمش میگه برو بالا.می دانید چرا این حرف را میزند چون می گویید مبادا دعوایی انجام گیرد وما عکس بگیریم .اقا همینه که بروجرد اینقد کم خبرنگار ورزشی دارد.

راستی اگر شما انتقادی در مورد وبلاگ دارید می توانیید انرا در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.راستی یکی از عزیزان به نام اقای علی شریفی به من یک انتقاد به جا انجام داد.وی گفت خیلی در مورد مطالب کم توضیح میدی؟اما من از امروز به بعد به این نظر خوب معلم عزیزم احترام می گذارم واز این پس وظیفه خود می دانم به انتقادات وبلاگم رسیدگی بکنم ودر مورد مسیولین انتقاد به جا انجام بدهم.راستی بعضی از خبر های من در وبلاگ در بعضی از روزنامه های لرستان با ذکر منبع چاپ شده بود.من واقعا از این عزیزان مثل اقای رضا جایدری ودیگران که اخبار ما را قابل دانستند ودر نشریات مختلف استفاده کرده اند متشکرم.

جوابیه سایت فوتبال بروجرد:

آقا یونس موسوی عزیز برای پیشرفت در  ورزش افراد باید انقاد پذیر و صد البته منقد کارهای ضعیف و منفی باشند.مطمئن باشید که اعضای هیات فوتبال در مورد انتقادات سایتهای خبری و مطبوعات ورزشی همیشه پاسخگو بوده اند و سعی کرده  اند که کلیه انتقادات را به شکل مطلوب قبول کرده و سعی در حل مسائل کنند.آقای یونس موسوی عزیز خبرنگاران ورزشی یکی از قسمت های جدا نشدنی فوتبال و ورزش می باشند و هر گونه برخورد و بد خلقی با این افراد را هیات فوتبال و ادارات مربوطه به جد رد می کنند.پس  ما خبرنگاران ورزشی نیز باید با حفظ اخلاق حرفه ای و همچنین حفظ حرمت دیگران سعی در انتقاد ها سازنده داشته باشیم و  باید بدانیم که هیات فوتبال بروجرد  همیشه حامی سرسخت و مطمئن خبرنگاران و منتقدان ورزشی می باشد.

 جوابیه فرهاد  داودوندی منتقد و ورزشی نویس :

البته من مطمئنم که منظور آقا یونس افراد بدون مسئولیت در هیات می باشند که در خیلی از مواقع در رابطه با مسائلی که به آنان مربوط نمی باشد در کنار زمین نظر می دهند . و چون ممکن است با بقیه رودربایستی داشته باشند به خبرنگاران جوان امر و نهی می کنند  ! وگر نه در هر مسابقه مسئولین دست اندرکار آن مسابقه که مربوط به هیات می باشند  همکاری بسیار مطلوبی با خبرنگاران ورزشی دارند . که جای تقدیر دارد . البته لازم است هیات هم به چنین دوستانی توضیح بدهد که  خبرنگاران ورزشی بروجردی در کنار زمین برای تبادل نظر در مورد پوشش خبری با آقای احمد کردی رئیس هیات فوتبال ، حسین زنده دلی  دست اندرکار هیات ، و منوچهر عسگری دبیر هیات باید هماهنگ باشند و لطفا بقیه دوستان بخصوص افراد غیر هیات در رابطه با تعیین مکان و زمان کار خبری در کار خبرنگاران بخصوص جوان دخالت ننمایند . البته گفته بالا شامل مصاحبه و گفتگوهای دوستانه با افراد متفرقه کنار زمین نمیشود ! اما باید توجه داشت در موقع مسابقات رسمی خبرنگار ورزشی فقط باید با مسئولین هیات هماهنگ باشند.

/ 3 نظر / 16 بازدید
فرهاد داودوندی

با سلام البته من مطمئنم که منظور آقا یونس افراد بدون مسئولیت در هیات فوتبال می باشند که در خیلی از مواقع در رابطه با مسائلی که به آنان مربوط نمی باشد در کنار زمین نظر می دهند . و چون ممکن است با بقیه رودربایستی داشته باشند به خبرنگاران جوان امر و نهی می کنند ! وگر نه در هر مسابقه مسئولین دست اندرکار آن مسابقه که مربوط به هیات فوتبال می باشند همکاری بسیار مطلوبی با خبرنگاران ورزشی دارند . که جای تقدیر دارد . البته لازم است هیات فوتبال هم به چنین دوستانی توضیح بدهد که خبرنگاران ورزشی بروجردی در کنار زمین برای تبادل نظر در مورد پوشش خبری با اقای احمد کردی رئیس هیات فوتبال ، حسین زنده دلی ، دست اندرکار هیات ، و منوچهر عسگری دبیر هیات باید هماهنگ باشند و لطفا بقیه دوستان در رابطه با تعیین مکان و زمان کار خبری در کار خبرنگاران بخصوص جوان دخالت ننمایند .

آفت جان

اقا فرها ما که منظور شما را نفهمیدیم.بالاخره حق را به کی دادید؟

فرهاد داودوندی

با سلام خدمت آقای آفت جان ! باید بگویم که برای برگزاری هر مسابقه رسمی فوتبال وجود کلیه افراد هیات فوتبال ضروری می باشد و فکر می کنم که اگر همه دوستان مسئول در استادیوم حی و حاضر باشند تا حدود زیادی حاشیه های فوتبال ما کمتر از قبل خواهد شد . اما در حضور مسئولین هیات باید همه موارد رعایت شده و حتی افراد هیات و افراد غیر هیات که کنار زمین هستند از قبل توجیه شده باشند که هر شخصی در حیطه مسئولیت خودش رفتار بنماید و مثلا آقای x که سنی ازش رفته و یا اقای y که رفتارش کنار زمین سنخیتی با فوتبال ندارد منتظر سوژه شدن توسط روزنامه نگاران ورزشی باشند و بعدا گلایه نکنند ! منظور من در رابطه با سخن قبلی ام شخص خاصی نبود ، اما هر آن که احساس شود افراد کنار زمین که در هیات مسئولیت ندارند نیز در کار روزنامه نگاران دخالت کنند ، باید منتظر نقد ورزشی باشند . موفق باشید